Jak efektywnie pozbyć się kilogramów?

Mnóstwo kobiet nie jest usatysfakcjonowanych ze własnego wyglądu zewnętrznego. Jedną spośród szczególnie wymienianych niedoskonałości jest figura. Poszukujesz środka na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie kilka rad.

Czy dieta to jedyne rozwiązanie?

Jeśli wspominamy o modelowaniu sylwetki, najczęściej stawiamy na dietę oraz ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji kiedy nasza tkanka tłuszczowa nie zmniejsza się lub nie możemy ukształtować pewnej części ciała? Zdecyduj się na efektywne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej albo likwidowanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

endermologia - sposób na odchudzanieExillis BTL to jedynie dostępne na rynku urządzenie, które umożliwia na wykorzystanie fal ultradźwiękowych oraz kontrolowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie umożliwia redukcję tkanki lipidowej, modelowanie sylwetki, poprawę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto dodać, iż Exillis to system bezinwazyjny oraz komfortowy. Stanowi wspaniałą opcję dla inwazyjnych procedur liposukcji oraz lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech stopniach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

 

Endermologia – informacje

Zmartwieniem naszych pacjentek jest głównie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona swoją gęstość, a produkcja kolagenu jest zmniejszona. Endermologia w Krakowie pozwala efektywnie redukować cellulit i ujędrniać niektóre partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie wspiera gubienie kilogramów, a także powoduje na poprawę stanu skóry, walkę z nadwagą, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Warto zaakcentować, iż zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niezwykle komfortowe. Nie zabierają więcej niż 40 minut. Pozwalają na natychmiastowe cieszenie się długotrwałymi wynikami. Zobacz, ofertę zabiegu Lipomassege® Endermologie™ tutaj.