Moda 2018 – poznaj trendy

Lubisz modę? Zapoznaj się z trendami, jakie zawładną rokiem 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Trudno ją sobie uzmysłowić na ulicach, niemniej bez wątpienia zawładnie weselami a także salonami. Wyśmienicie sprawdzi się w przypadku osób, jakie wielbią zwaracać na siebie atencję i chcą zachować niebanalny styl. Będziemy mogli nabyć całe brokatowe stylizacje – sukienki, żakiety a także inne elementy garderoby perfekcyjne na imprezę, jak też dodatki, jakie można będzie założyć przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to nowy trend na salonach, na który skuszą się kobiety, jakiee nie boją się wyróżniać i nie boją się eksperymentować.

3. Rękawy a’la lata 80

Stara moda lubi powracać. Tym razem powrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te charakteryzują się przesadną wielkością.

4. Ubrania sportowe

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać tylko do sportu. Na ulicach napotkamy mnóstwo Pań w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą częstokroć z eleganckimi akcesoriami. Buty na obcasie do dresów? Tak, to także trend na nadchodzącą 2018! Dresy przestaną być normalnymi dresami, w których ćwiczymy albo przesiadujemy na kanapie.

5. W stylu rajdowcy

Moda będzie również wzorowana na rajdowcach jak również motocyklistach. Będzie to styl zdecydowanie stonowany.

6. Czerwień, mnóstwo czerwieni

Odważne oraz lakierowane ubrania w kolorze wyraźnej czerwieni staną się hitem modowym.

7. Plasikowa moda

Ciuchy plastikowe? Prześwitujące sukienki z plastiku, marynarki oraz inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z tandetą, a zacznie z modą.

8. Motyw motyla

Modnym motywem w 2018 będą kolorowe motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, niemniej będzie wyglądał trochę inaczej niż dotychczas. Będzie wyglądał jak połącznie paru modeli płaszczy.

10. Motywy i kolorystyka tropikalna

Wyraziste egzotyczne kolory zastąpią pastele, które królują od paru sezonów.

11. Kwiatowe wzory

Uwielbiany wiosenny motyw wielu Pań, czyli kwiaty nadal będzie na topie. Lekkie sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły wielką popularnością.

12. Krata

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się także cieszyła krata. Nie jedynie koszuli, ale także sukienki i bluzy.