Nowa technologia w pralkach

Samsung jest jednym z renomowanych wytwórców wyposażenia AGD i RTV na rynku. W każdym sklepie możemy spotkać się z ich sprzętem, jaki niezwykle często upraszcza nam codzienne obowiązki domowe. Tym razem Samsung zdecydował pójść naprzeciw zapominalskim. Dodał do swoich pralek funkcję Addwash, która do tej pory nie była znana.

Nowa technologia prania

Pranie nie kojarzy się z najwdzięczniejszą rzeczą. Na początku trzeba dokonać podziału na takninę, w dalszej kolejności odcienie. Przeważnie też dzielimy rzeczy, na te które pierzemy w wysokiej oraz niskiej temperaturze. Najczęściej nie pamiętamy o dodaniu paru rzeczy znajdujących się w innym miejscu. Dotąd nie mieliśmy możliwości, by zatrzymać proces prania żeby naprawić popełniony błąd. Samsung był świadomy tego typu wydarzeń dlatego też zdecydował się im zaradzić. Nowatorska funkcja – AddWash, nie tylko pozwala na dokładanie ubrań poczas działania, ale niesie ze sobą szereg modyfikacji. Producent w pralkach z omawianą funkcją, pozwala też na nadzorowanie całego procesu przez smartfona. Nawet będąc poza domem, możemy się dowiedzieć na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą innowacyjną funkcją, mają również technologię, która podnosi jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona też na nabór mocy w trakcie prania, stosownie go obniżając.

Czy inwestycja w Addwash się opłaca?

Gdy będziesz musiał dorzucić dodatkowe rzeczy do prania, będziesz miał sposobność to zrobić natychmiast. Pozwoli to na oszczędność czasu a także kasy. Nigdy więcej nie będziesz musiał tracić nerwów po włączeniu prania, w momencie gdy znajdziesz dodatkowe ubranie. Teraz wystarczy zaledwie je dorzucić do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego rodzaju pralek są niespodziewanie pozytywne. Rewolucyjna funkcja pralek Samsung bardzo ułatwia organizowanie jak też zrobienie prania. Warto skorzystać z tego możliwości.