Sprawdź plusy peelingu laserowego

Każda nowoczesna kobieta doskonale wie, jak ogromne znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Istnieją rozmaite sposoby ich wykonywania. Nowinką w świecie urodowym, jaka pozwala na osiągnięcie niesamowitych rezultatów, jest peeling laserowy. Jak działa i jakie są jego zalety?

Dzięki zastosowaniu specjalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest – co najważniejsze – wyjątkowo dokładny i efektywny. Światło lasera, powodując małe uszkodzenia, pobudza skórę. W efekcie skóra bardzo prędko się regeneruje, a poza tym staje się jędrna i sprężysta, za sprawą kolagenu i elastyny – ich produkcja, za sprawą lasera, znacznie przyspiesza. Zabieg peelingu laserowego najlepiej powtórzyć 2 lub więcej (najwyżej 5) razy. Kolejne zabiegi robione są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (w zależności od potrzebnej mocy lasera).

Przewagą peelingu zrobionego za pomocą lasera jest nie tylko najwyższa skuteczność zabiegu, ale również długofalowy efekt, dzięki któremu każda z nas poczuje się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/