Stało sie – ogoliłem plecy

W dniu dzisiejszym trochę bardziej osobisty artykuł, w którym podzielę się z Wami moim przeżyciem z ostatniego czasu, jakie wywołuje ogólnie sporo emocji oraz skrępowania. Po kilkunastu tygodniach dywagacji z moją kobietą podjąłem decyzję, żeby pójść do kliniki medycyny estetycznej dla mężczyzn, żeby ogolić me plecy.

Pewnie przypuszczasz, że chyba uderzyłem się w głowę. Prawda wygląda jednak tak, że włosy na moich plecach to coś niespotykanego. Gąszcz to niewiele mocno zasygnalizowane, ja mówiąc najprościej prezentowałem się jak małpa. A że mej żonie było to nie w smak, to była skłonna namawiać mnie do ogolenia pleców nawet kilkanaście razy w przeciągu tygodnia. W końcu nie pozostało nic innego jak się przełamać i zacząć szukać punktu, w jakim miałbym możliwość zaliczyć taki zabieg.

Na początku wiedziałem jak ciężko odkryć będzie usługodawczynię oferującą zabiegi medycyny estetycznej dla chłopaków. Ofert teoretycznie jest bardzo dużo, lecz fakty są takie, że znaczna część z nich nie budzi wiary. Po pierwsze dlatego, że analizując strony wirtualne takiego typu gabinetów ciężko odnaleźć w ich zawartości na opinie stworzone im przez Klientów o płaci męskiej, a nie dziewczyny. A wiesz, co jak co, ale chłop od kobiety się wyraźnie różni i w inny sposób odczuwać może na takiego rodzaju zabiegi. Po kilku próbach udało mi się znaleźć jednakże klinikę Vesuna, jaka to proponuje kompleksowe zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn i na podstawie tego co mówią oceny wystawiane przez innych mężczyzn robi to dobrze. Postanowiłem to zweryfikować.

Przedzwoniłem do nich z chęcią zapisania się na zabieg. Połączenie przyjęła miła kobieta i wybrała mi natychmiastowo korzystny dla mnie dzień wizyty. Poinformowała mnie o wszelkich rzeczach związanych z tego typu depilacją laserową, wytłumaczyła jakimi metodami się do niej przygotować i mówiła też o tym jaki spraw powinienem wypatrywać po wizycie.

W chwili gdy trafiłem na nasze spotkanie, to miałem w sobie niemały stres. W ostateczności sądziłem, że tego typu zabiegi są dla dziewczyn, a nie dla facetów. Mój niepokój natychmiast jednak wyparował, z powodu tego, że w gabinecie wliczając mnie zobaczyłem trzech facetów. Wynika więc na to, że nie przyczyny, aby się wstydzić, mężczyźni również rozpoczęli dbać o swoje ciało oraz również urządzają sobie wizyty do klinik medycyny estetycznej dla facetów.

Trzeba zauważyć, że Klienci konsultują się tam z ekspertami od kosmetyki i lekarzami od skóry, za sprawą czego odczuwają pewność, że przy żadnym z zabiegów nie wyrządzą sobie szkody.

Sam zabieg depilacji przeprowadzono wyjątkowo szybko i bez powodowania bólu. W sumie po pierwszym razie wygląd pleców był genialny. Pragnę jednak, żeby włosy na 100% nie powróciły, więc pewnie zarejestruję się na kolejną depilację.

Na zakończenie chciałem jeszcze napisać o tym, jak na moją depilację odpowiedziała ma żona. Wcześniej nie opowiadałem jej o tym, że pójdę na depilację, więc była potężnie osłupiona. I mam potrzebę zakomunikować, że po raz pierwszy od wielu miesięcy tak bardzo miała ochotę wziąć mnie w objęcia. Przeto zaznaczam, męska depilacja w całości spełniła moje oczekiwania.

Kiedy boicie się tego rodzaju zabiegów, to poczytajcie dodatkowo o depilacji na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, na prawdę nie ma się co bać.