Zabiegi na twarz, o których istnieniu warto pamiętać

Nasza skóra po ujemnych temperaturach wymaga stosownej regeneracji. Można się o nią zatroszczyć wyłącznie w domu bądź też zdecydować się na profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miasto, w jakim znajdziemy sporo salonów piękności z bogatą listą zabiegów. Oto zarys kilku z nich!

Przekłuwanie uszu

Zabieg ten jest jednym z najmniej złożonych zabiegów, na które się decydujemy. Aktualnie używane metody są mało inwazyjne a także nieomalże bezbolesne, wykonywane za pomocą specjalnego pistoletu. Szczególni istotna jest odpowiednia pielęgnacja po przekłuciu uszu. Kolczyki, jakie zostały założone w trakcie przekłuwania uszu trzeba nie wyjmość, aż do momentu kompletnego zabliźnienia. Nie bez znaczenia jest także zwracanie uwagi, by dopiero co przekłute uszy miały znikomy kontakt z bakteriami. Przekłucie uszu to koszt około kilkudziesięciu złotych.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, jakie mają za zadanie złuszczenie nieżywego naskórka. Salony urody proponują duży wybór tego typu zabiegów. Wśród nich należy wyodrębnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne, peelingi łączone. Tego typu zabiegi możemy, także podzielić biorąc pod uwagę dogłębność działania. Odróżniamu tu peelingi powierzchniowe, średnio głębokie a także głębokie. W celu wyboru odpowiedniego zabiegu trzeba skonsultować się z lekarzem dermatologiem lub kosmetyczką, aby doradzili peeling dopasowany do stanu jak też rodzaju cery. Istotne, aby peelingi wykonywane były przez profesjonalistów.

Exilis Elite

Jednym z bezoperacyjnych zabiegów regenerowania skóry jest lifting przy zastosowaniu aparatu Exilis Elite. Zabieg ten ułatwia pozbycie się zmarszczek, ujędrnienie skóry, jak również redukcję nadmiaru tłuszczu na twarzy, jak również podbródku. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. W zależności od kondycji skóry, winno się przeprowadzić od 3 do 6 zabiegów z zastosowaniem tego urządzenia. Nim jednak zdecydujemy się na zabieg trzeba skonsultować się z lekarzem, jaki skontroluje, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

Intraceuticals

Kuracja tlenowa dzięki, której Twoja cera odzyska swój blask. Głębokie nawilżenie to coś, czego wymaga Twoja skóra? Wybierz zabieg Intraceuticals. Dla osiągnięcia satysfakcjonującego rezultatu polecamy wykonanie 5 zabiegów. Znacząca jest także właściwa codzienna pielęgnacja twarzy. Pierwsze rezultaty są dostrzegalne już po pierwszym zabiegu.

Poznaj bliżej ofertę kliniki VESUNA.